شرکت ساختمانی کومار

یک مجموعه مهندسی خلاق و با تجربه در صنعت ساخت و ساز

کومار یک مجموعه مهندسی خلاق و با تجربه در صنعت ساخت و ساز است. از سال 1355 ، به عنوان یک پیمانکار عمومی خدمات ما در زمینه تامین مالی، طراحی مهندسی، تدارکات و اجرا پروژه های مختلف ساختمانی، عمرانی و صنعتی آغاز شده است. امروز به پشتوانه سال ها تجربه، همکاری نیروی انسانی کار آزموده و در اختیار داشتن تجهیزات مدرن، قدرتمندتر از قبل پیش می رویم. فعالیت های ما طیف گسترده ای دارد. ساخت پروژه های مختلف ساختمانی مانند بیمارستان ها، مراکز اداری، واحد های مسکونی و صنعتی تنها بخش کوچکی از خدمات ما است. ما در زمینه طراحی، ساخت و مدیریت پروژه های بزرگ آبی و سازه های دریایی، حمل و نقل، تاسیسات و حوزه نفت و گاز، خدمات چند جانبه ای را در دسترس کارفرمایان پیشرو بخش های دولتی و خصوصی قرار می دهیم.

خدمات

خدمات ما طیف گسترده ای دارد

حوزه آب شامل انواع؛ تصفیه­خانه­های آب و فاضلاب، شبکه­ و سد ، خطوط انتقال آب و فاضلاب، سد و کانال­های آبیاری و زهکشی، تلمبه خانه و ایستگاه های پمپاژ ، آب و فاضلاب، سد و نیروگاه،آب شیرین کن و تونل های انحراف و انتقال آب

حوزه ساختمان شامل انواع؛ ساختمان با کاربری؛ بیمارستانی و درمانی، مسکونی و صنعتی، اداری و تجاری، آموزشی ،انبوه سازی،شهرک سازی،تاسیسات زیربنایی و محوطه سازی

حوزه تاسیسات شامل انواع؛ موتورخانه¬های مرکزی، پایپینگ و نصب تجهیزات صنعتی ، تاسیسات پالایشگاهی و صنایع پتروشیمی ،تلمبه خانه و تاسیسات تقویت فشار ،نیروگاه و خطوط انتقال برق،مخازن و خطوط لوله

حوزه نفت و گاز شامل؛ اجرای کلیه عملیات سیویل ،سازه های فلزی ،پایپینگ و خطوط انتقال نفت و گاز

حوزه بنادر و سازه­های دریایی، لنگرگاه شامل؛ احداث و بازسازی اسکله ها ،سازه های دریایی ،انبارها و تاسیسات مربوطه

حوزه حمل و نقل شامل؛ راه، بزرگراه،فرودگاه و تونل

ماموریت

کار حرفه ای، کیفیت، نوآوری و رسیدن
به دستاورد های ماندگار

کومار، با آگاهی از فناوری‌های پیشرفته دوستدار محیط‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌زیست و بهره‌‌مندی از نگرش سیستمی، خدمات؛ تامین مالی، طراحی مهندسی، تدارکات و اجرای پروژه‌های مختلف ساختمانی، عمرانی و صنعتی را به کارفرمایان خود ارائه می‌دهد و رضایت کارفرمایان، کارکنان و سهامداران خود را از راه انجام خدمات با کیفیت، افزایش بهره‌وری و سودآوری تامین می‌کند.

منابع انسانی

مجموعه ای از افراد متعهد، با تجربه
توانمند و با انگیزه

در کومار بر این باوریم که حضور نیروی انسانی توانمند و فرهيخته ، دارايي ارزشمندي است که براي ما مزيت رقابتي ايجاد می کند. پرسنل کارآزموده، شرکت را در صحنه رقابت، پيشتاز نگه می دارد. به همین خاطر منابع انساني يکي از عوامل اصلي تحقق اهداف در کومار به حساب می آید. مجموعه ای از افراد متعهد، با تجربه، توانمند و با انگیزه کنار هم جمع شده ایم. نیروهای متخصص اجرایی و مهندسین ما در رشته های مختلف عمران، مکانیک، برق، شیمی، محیط زیست، معماری و صنایع به صورت هدفمند و منسجم، برترین ها را برای شما فراهم کنند.

گواهینامه‌­ها

به کارگیری استاندارد های بین المللی زمینه ساز ایجاد زبان مشترک با کارفرمایان داخلی و خارجی و رابطه همکاری بلند مدت خواهد شد. کومار به عنوان برندی پیشرو دراجرای پروژه های ساختمانی و عمرانی، بهبود مستمر در حوزه کیفیت،ایمنی و محیط زیست را به عنوان اصول خود مد نظر دارد. عملکرد کارا و اثربخش کومار در طراحی و اجرا و مدیریت پروژه های مختلف منجر به دریافت گواهینامه های معتبر داخلی و بین المللی شده است.

– گواهی‌نامه صلاحیت پیمانکاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور
– گواهی‌نامه صلاحیت ایمنی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
– سیستم‌ مدیریت کیفیت ISO 9001
– سیستم مدیریت ‌ بهداشت حرفه‌ای، محیط‌ زیست و ایمنی HSEMS
– سیستم مدیریت ‌ ایمنی OHSAS 18001
– سیستم مدیریت محیط‌ زیست ISO 14001

تجهیزات و ماشین آلات

بهترین ها در اختیار ماست

انجام و تحویل به موقع پروژه ها از اولویت های ما، در کومار است. برای اجرای سریع تر و موثر پروژه های ساختمانی و عمرانی در زمان تعیین شده، اقدام به تامین ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز کرده ایم. در حال حاضر با دسترسی به بیش از 200 دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین اجرای پروژه های گوناگون را به انجام می رسانیم.